פרקט תלת שכבתי הוא פופולרי – ואתם מוזמנים להכירו מקרוב!

חלק ניכר מהאנשים בישראל שמעוניינים בהתקנת פרקט, בוחרים להתקין בביתם או בבית העסק שלהם פרקט תלת שכבתי. נראה כי מדובר על פרקט עמיד ואיכותי מאד – אבל ממה בעצם הוא מורכב ומה מיוחד בו? נהוג לומר, כי פרקט תלת שכבתי מתאים למי שמצד אחד רוצה פרקט מעץ טבעי, אך מהצד השני – לא רוצה לרכוש פרקט גושני שהוא יקר במיוחד, והפרקט התלת שכבתי הוא כמעין פתרון מעולה מבחינה זו. אז איך זה מתאפשר? בואו ונכיר את הפרקט הנ”ל מקרוב.

הרכב הפרקט ותכונותיו המיוחדות

  • מהן השכבות של הפרקט? – כמובן שפרקט תלת שכבתי מורכב משלוש שכבות שונות. השכבה הראשונה התחתונה היא מעץ לבן, וזה בעצם נותן את הבסיס הנוח להנחת השכבות הנוספות. השכבה האמצעית היא כבר חזקה יותר, והיא בעיקר באה למנוע כל מיני חריקות או תזוזות אפשריות בפרקט. היא עוזרת לקבע את הפרקט כולו למקום, ולשמור על האיכות שלו. השכבה העליונה של פרקט תלת שכבתי היא בעצם השכבה שאתם רואים ודורכים עליה. זוהי לרוב גם השכבה האיכותית ביותר והעמידה ביותר של העץ – שכן היא החשופה ביותר.
  • האם הפרקט ניתן לשיוף? – בהחלט כן! אמנם לא לשיוף מתמיד ומאסיבי כמו במקרה של פרקט מעץ גושני, אבל ברמת העיקרון, אפשר בהחלט לשייף את השכבה העליונה של פרקט תלת שכבתי ובכך אפשר לחדש את הפרקט. כדי שתבטיחו לעצמכם שיוף טוב בחרו בפרקט עם שכבה עליונה עבה יחסית.
  • פרקט שנותר לאורך תקופה – אולי אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר בפרקט התלת שכבתי הוא בכך שמדובר על פרקט שיכול לשרת אתכם לתקופות ארוכות מאד. פרקטים אלו שמותקנים בבתים פרטיים למשל, יכולים אף לשמש אתכם לכמה עשורים שונים! יש לזכור שלפרקטים הללו יש שכבות שתפקידן לשמש בתור בולמות זעזועים, וכך הפרקטים עצמם נותרים בריאים ושלמים גם לאחר שנים של שימוש.

והוא גם מגיע בכל עיצוב!

לסיום, זכרו כי הפרקט התלת שכבתי אף מגיע בכל עיצוב שרק תרצו. ניתן להכין את הפרקטים הללו מעצים שונים מאד ומגוונים מאד – כך שאתם בסוף תקבלו את הפתרון המושלם לבית או לעסק.

פרקט תלת שכבתי הוא פופולרי – ואתם מוזמנים להכירו מקרוב!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s