פרקט פולימרי הפרקט לבית שלכם

אם אתם רוצים לקנות פרקט חדש לבית ולעצב אותו באופן שונה לחלוטין, זה הזמן שלכם להכיר את הפרקט הפולימרי. יכול להיות שכל פרקט שלא עשוי מעץ מלא לא יישמע לכם כבחירה טובה אך זה בדיוק הזמן להכיר לכם את הפרקט הפולימרי לעומק יחד עם כל היתרונות שלו.

פרקט זול שמתאים לכל כיס

נתחיל מהסוף, פרקט פולימרי הוא פרקט זול מאוד. אין ספק שהמחיר הוא פרמטר חשוב בבחירה וכבר על ההתחלה אנו מסבירים לכם עד כמה הבחירה בו יכולה להיות טובה גם עבורכם. פרקט פולימרי יכול לעלות בין 60 ועד 100 שקלים למטר רבוע, כאשר צריך לזכור שהתחזוקה שלו נמוכה מאוד ולכן הוא חוסך לכם גם בעלויות השוטפות. כמובן שפרקט מעץ מלא יתחיל מ-110 שקלים למטר רבוע וההשוואה ביניהם לא הוגנת. אם תרצו פרקטים זולים יותר תוכלו לקבל פרקטים סינטטיים במחיר של 20 עד 50 שקלים למטר רבוע אך הם לא משתווים באיכותם לפרקט הפולימרי.

פרקט איכותי ועמיד לאורך זמן

פרקט פולימרי הוא פרקט עמיד במיוחד בעיקר בגלל שהוא מיוצר בתעשייה, ואז אפשר למעשה להתאים את התכונות שלו לשימוש של הלקוחות. אם זה כך, מה בדיוק שונה בין פרקט סינטטי רגיל כמו פרקט למינציה לפרקט הפולימרי? התשובה לכך היא החסינות למים. ברגע שהפרקט חסין למים הוא הופך להיות הרבה יותר טוב לאורך זמן כאשר המים והלחות הם האויבים הגדולים ביותר של הפרקטים ושל הבעלים שלהם, שצריכים לתקן אותם ולהחליף אותם כי הם מסוכנים או פשוט הורסים את העיצוב. זה יתרון משמעותי מאוד ואולי היתרון החשוב ביותר.

993

ליהנות ממגוון רחב של דגמים

לא רק שפרקט פולימרי הוא תענוג למי שלא רוצה להשקיע יותר מידי בתחזוקה שלו ובטח לא להחליף אותו, הפרקט הפולימרי גם מגיע במבחר רחב של צבעים. אתם יכולים לבחור פרקט פולימרי בגוונים בהירים, כמו למשל פרקט בצבע לבן או שמנת, ובכך להשלים את העיצוב היוקרתי שתמיד חלמתם עליו. אפשר לבחור גם גוונים שונים של עץ החל מעץ בהיר בצבע אגוז ועד עץ אדמדם וכהה יותר שמזכיר עץ איפאה יוקרתי. כל עיצוב שאתם יכולים לחשוב עליו אפשר לקבל בדמות פרקט פולימרי ואפילו להזמין עיצוב באופן אישי.

פרקט פולימרי הפרקט לבית שלכם

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s